Matchups provided by The Frugal Family Life.

The United Supermarkets in Weatherford and Guymon, OK double coupons up to $1, but the rest of the stores (that I know of) in our state do not. For that reason, I will be giving you both prices in the deals below. You will see a final price for the stores that do not double, and then a Weatherford price since they double the coupons.




**Buy any three of these participating Taco Bell items and get one 16 oz can of Taco Bell Refried Beans or one package of Taco Bell Taco Seasoning FREE (up to $.99 value)




Taco Bell Salsa Con Queso Dinner Kits, $2.50




Taco Bell Creamy Sauces, Heat & Serve Seasoned Beans, or Mexican Style Rice, $1.50




Taco Bell Taco Shells, $1.50




Taco Bell Mini Taco Shells, $2.00










Regular Deals:




Tony’s Original Crust Pizza, $1.50

$0.75/2 Tony's Product, exp. 4/30/13 (SS 03/10/13 R)

Final Price = $1.32 each wyb 2

Double = $.75 each wyb 2




Yakisoba Noodles or Maruchan Bowls, $.50

$0.50/1 Maruchan Bowl or Yakisoba, exp. 5/31/13 (SS 02/10/13 R)

Final Price = FREE




Post Honey Bunches of Oats Cereals, $2.50

$1/2 Honey Bunches of Oats Cereals, exp. 4/21/13 (SS 03/10/13)

Final Price = $2.00 each wyb 2

Double = $1.50 each wyb 2




Tropicana Trop 50, Farmstand or Pure Premium Orange Juice, $3.00

$1/1 Tropicana Farmstand Bottle, exp. 4/28/13 (RP 03/03/13)

Final Price = $2.00

Double = $1.00




Eggland’s Best Eggs, $2.29

$0.35/1 Eggland's Best Eggs, exp. 4/27/13 (SS 01/27/13 R)

Final Price = $1.94

Double = $1.59




Dannon Activia or Danimals Yogurt, $2.00

$1/1 Activia Multipack, exp. 4/21/13 (SS 03/03/13 R)

Final Price = $1.00

Double = FREE




Maxwell House Coffee, $6.99

$1/1 Maxwell House Product, exp. 4/13/13 (SS 03/17/13)

Final Price = $5.99

Double = $4.99




V8 Splash Juices, $2.00

$1/3 V8 Splash Beverage, exp. 3/17/13 (SS 02/03/13)

Final Price = $1.66 each wyb 3

Double = $1.33 each wyb 3




Campbell’s Spaghettios, $.99

$0.50/5 Campbell's SpaghettiO's Pasta printable

Final Price = $.89 each wyb 5

Double = $.79 each wyb 5




Fisher Boy Fish sticks, $2.50

$0.75/1 Fisher Boy Fish Sticks printable

Final Price = $1.75

Double = $1.00




Tyson Any’tizers, $3.00

$1/1 Tyson Any'Tizers Snacks, exp. 6/9/13 (SS 03/03/13)

Final Price = $2.00

Double = $1.00




Hillshire Farm Smoked Sausage, $2.99

$0.75/2 Hillshire Farms Smoked Sausage, exp. 3/31/13 (RP 02/03/13 R)

Final Price = $ 2.63 each wyb 2

Double = $2.24




Advance Fast Fixin Bags, $3.99

$1/1 Fast Fixin Product printable

Final Price = $2.99

Double = $1.99




Jimmy Dean Pork Sausage, $3.29

$0.75/2 Jimmy Dean Sausage Rolls, exp. 4/21/13 (RP 03/17/13 R) DND

Final Price = $2.92 each wyb 2




Crest Toothpaste, $1.59

$0.50/1 Crest Toothpaste, exp. 3/31/13 (P&G 03/03/13)

Final Price = $1.09

Double = $.59




Scope Outlast or Dual Blast mouthwash, $3.69

$1/1 Scope Mouthwash or Singles Pack, exp. 3/31/13 (RP 02/10/13)

Final Price = $2.69

Double = $1.69







**Save $10 on a Hormel Spiral Ham when you purchase any 7 participating Pillsbury Items!




Pillsbury Grands Biscuits, $1.25

$0.40/3 Pillsbury Refrigerated Grands printable

$0.50/3 Pillsbury Refrigerated Grands! or Grands! Jr. Biscuits printable

Check inserts too

Final Price = $1.09 each wyb 3

Double = $.92 each wyb 3




Pillsbury Ready to Bake Cookies, $2.50

$1/2 Pillsbury Refrigerated Cookie Dough printable

$0.75/2 Pillsbury Refrigerated Cookie Dough, exp. 3/30/13 (SS 01/06/13 #2 R)

Final Price = $2.00 each wyb 2

Double = $1.50 each wyb 2




Pillsbury Cinnamon Rolls, $2.00

$0.40/2 Pillsbury or Grands Sweet Rolls printable

$0.50/2 Pillsbury Sweet Rolls or Grands! Sweet Rolls printable

Check inserts too

Final Price = $1.75 each wyb 2

Double = $1.50 each wyb 2




Pillsbury Crescent Rolls, $2.00

$0.40/2 Pillsbury Crescent Dinner Rolls printable

$0.50/2 Pillsbury Crescent Dinner Rolls printable

Final Price = $1.75 each wyb 2

Double = $1.50 each wyb 2




Pillsbury Regrigerated Pie Crusts, $2.50

$0.50/2 Pillsbury Rolled Pie Crusts printable

$0.60/2 Pillsbury Rolled Refrigerated Pie Crusts printable

Final Price = $2.20 each wyb 2

Double = $1.90 each wyb 2



Matchups provided by The Frugal Family Life.